Ogłoszenia XII Niedziela zwykła-21.06.2026

  1. Dziś przeżywamy XII Niedzielę zwykłą.

  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła Rodzicom młodzieży przyjmującej sakrament Bierzmowania, w sobotę 27 czerwca zapraszam panie, Monikę DUDA, Sylwię MYSZAK i Anetę BŁASZCZAK.

  3. Na ołtarzu bocznym jest wystawiona skrzynka, do której można wrzucać ofiary na odnowę kapliczki. Na bocznym ołtarzu w naszej świątyni mamy kopię figury św. Jana Nepomucena, która po zakończonym remoncie kapliczki zostanie tam ustawiona. Dziękujemy anonimowemu Darczyńcy za ufundowanie tej pięknej figury i prosimy o dalsze wsparcie na remont kapliczki, planowane jest wykonanie nowego dachu.

  4. Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 16.00, w niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00.

  5. We wtorek spotkanie Legionu Maryi o godzinie 15.15.

  6. Dziś, będziemy przeżywać Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela w kaplicy w Antoniówce. Msza św. odpustowa o godzinie 13.00. Z tej racji dziś Msze święte w naszej świątyni o godzinie 8.00 I 10.00.

  7. W piątek Zakończenie Roku Szkolnego – Msza św. o godzinie 8.30.

  8. Od lipca powraca Nabożeństwo I soboty miesiąca, choć będzie ono sprawowane już w nowej formie.

  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej Niedzieli