Dziś przeżywamy XII Niedzielę zwykłą.
Dziękuję za sprzątanie kościoła Rodzicom młodzieży przyjmującej sakrament Bierzmowania, w sobotę 27 czerwca zapraszam panie, Monikę DUDA, Sylwię MYSZAK i Anetę BŁASZCZAK.
Na ołtarzu bocznym jest wystawiona skrzynka, do której można wrzucać ofiary na odnowę kapliczki. Na bocznym ołtarzu w naszej świątyni mamy kopię figury św. Jana Nepomucena, która po zakończonym remoncie kapliczki zostanie tam ustawiona. Dziękujemy anonimowemu Darczyńcy za ufundowanie tej pięknej figury i prosimy o dalsze wsparcie na remont kapliczki, planowane jest wykonanie nowego dachu.
Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 16.00, w niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00.
We wtorek spotkanie Legionu Maryi o godzinie 15.15.
Dziś, będziemy przeżywać Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela w kaplicy w Antoniówce. Msza św. odpustowa o godzinie 13.00. Z tej racji dziś Msze święte w naszej świątyni o godzinie 8.00 I 10.00.
W piątek Zakończenie Roku Szkolnego – Msza św. o godzinie 8.30.
Od lipca powraca Nabożeństwo I soboty miesiąca, choć będzie ono sprawowane już w nowej formie.
Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej Niedzieli
